Domů / Služby

S čím dokážeme pomoct?

Jsme FISTRO. Tým specializující se na obchodní a marketingovou strategii firem. Často pomáháme průmyslovým firmám překlenout mezeru mezi zažitými strukturami a digitálním světem.

Marketingová automatizace

Od technického nastavení přes segmentaci k newsletteru, který má fištróna. To vše od certifikovaných specialistů na ActiveCampaign, SalesForce, Hubspot a jiných systémů.

Zjistit detaily

Lead generation & nurturing

Vytvořte motor, díky kterému budete generovat desítky i stovky kvalitních leadů denně. Zároveň je automaticky segmentujte na leady vyžadující péči, nebo ty, které už jsou připraveny k obchodnímu rozhovoru

Zjistit detaily

Account-Based marketing (ABM)

ABM je klíčem k úspěchu v B2B, umožňuje hyper-personalizovaný přístup k cílení, podporuje spolupráci marketingu a obchodu a zvyšuje efektivitu marketingových kampaní.

Zjistit detaily

SaaS & Start-up B2B marketing

Nezáleží, zda-li jste nový start-up nebo již etablovaná SaaS platforma, pomůžeme Vám dosáhnout rapidního růstu uživatelské základny a zajistíme, aby vaše aplikace byla používána dlouhodobě.

Zjistit detaily

Interim CMO & B2B HR

Staňme se skutečnými partnery. Najměte nás jako marketingového manažera pro Váš důležitý projekt, zaškolíme Váš tým a provedeme audit současných marketingových aktivit.

Zjistit detaily

B2B pro výrobní a exportní firmy

15 let zkušeností s výrobními a exportními firmami. Stovky proškolených zaměstnanců a úspěšné kampaně pro dobývání zahraničních trhů. Toto je FISTRO.

Zjistit detaily

Jak probíhá přeměna?

Provedeme audit

Podíváme se na aktuální stav
fungování vašeho marketingu.
Zkontrolujeme, jak a zda vůbec
plní stanovené cíle, a vše zhodnotíme.

Navrhneme změny

Na základě auditu vytvoříme strategii,
stanovíme SMART cíle a následné
dílčí úkoly. Každému úkolu přiřadíme
časový harmonogram, termín
a zodpovědnost.

Implementujeme a zaškolíme

Společně vytvoříme taktiku
marketingu a začleníme ji
do vašich interních procesů.
Nastavíme nástroje pro plnění
cílů a naučíme vás je používat tak,
abyste všechno zvládli sami.

Analyzujeme, navrhujeme,
implementujeme, školíme… změny

Rádi byste marketingu rozuměli více?

Pokud Váš podnik s online marketingem začíná, potřebujete konzultovat svou strategii či se chcete inspirovat novými nápady, jste na správné adrese. Naše školení  je ideální příležitostí jak prohloubit znalosti Vašeho marketingového týmu. Pravidelně školíme na veřejných akcích organizací, jako je CzechTrade, Apple Juice meeting, Business Gate v Praze, Ostravě i jinde.

Mimo to organizujeme i vlastní workshopy v našem školícím středisku v centru Ostravy, nejčastěji na téma B2B, E-mail a Messenger marketingu. Výstupem školení je často konkrétní návrh strategie, včetně úkolů a časového harmonogramu. Proškolení posluchači obdrží certifikát o absolvování školení online marketingu s platností jednoho roku od data vystavení.

Pro aktuální informace o pořádáných školeních a eventech navštivte aktuality nebo nás kontaktujte.

Aktuality

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací