Domů / Služby / Marketingová automatizace

Marketingová automatizace

Od technického nastavení přes segmentaci k newsletteru, který má fištróna. To vše od certifikovaných specialistů na ActiveCampaign, SalesForce, Hubspot a jiných systémů.

Vytvořme Marketingový TechStack, který bude automaticky získávat, oslovovat a pečovat o Vaše zákazníky

Vybereme vhodný nástroj a provedeme kompletní NASTAVENÍ AUTOMATIZACE včetně importu databáze zákazníků a prvních kampaní. Celé řešení propojíme i s informačními systémy či jinými internetovými aplikacemi, které v rámci marketingu a obchodu používáte.

Vložíme na váš web SLEDOVACÍ KÓD a nastavíme spouštěče, díky kterým začnete vydělávat automatizovaně. Získáte nejen kontaktní údaje, ale i informace o stránkách, které potenciální zákazníci navštěvují.

MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE poskytuje správné informace v závislosti na tom v jaké nákupní fázi se zákazník vyskytuje. Přiřaďte body za aktivitu ať už na webu, e-mailu nebo jiných kanálech a předejte obchodnímu oddělení jen ty správné kontakty.

Marketingová automatizace je technologie, která Vám pomůže přeměnit potenciální klienty v zákazníky. Pro každý individuální kontakt získáte informace o nákupním chování. Jako výsledek dostanete více kvalifikovaných kontaktů a příležitostí pro Vaše obchodní oddělení či e-commerce řešení.

Nástroj marketingové automatizace pečlivě sleduje aktivity návštěvníků Vašeho webu ať už se jedná o stávající zákazníky, či ty anonymní. Informace porovná i s ostatními nástroji jako jsou sociální sítě, e-mail marketing či PPC kampaně. Na základě těchto údajů poté pomocí nastavených spouštěčů předává ty správné informace, správným lidem a ve správný čas.

Pokud tedy i vy vlastníte databázi stovek nebo tisíců kontaktů, které Vaše obchodní oddělení není schopno obhospodařovat, marketingová automatizace může být motorem pro Vaše podnikání. Navštívil Váš kontakt 5x produktovou stránku? Pošlete mu email s více informacemi. Opustil nákupní košík těsně před objednáním? Pošlete mu slevový kupón. Nakupuje v pravidelných intervalech? Přiřaďte ho do speciálního segmentu. Vše automaticky a pro každý individuální kontakt zvlášť.

Personalizované, segmentované a cílené e-maily jsou klíčové k přeměně Vašich potenciálních klientů ve skutečné zákazníky. Používáme nástroje a implementujeme strategii pro marketigovou automatizaci s cílem oslovit zákazníky v různých fázích jejich nákupního procesu. Postaráme se o Vaši kompletní e-mail marketingovou strategii od návrhu grafické šablony po vyhodnocení a optimalizaci kampaní.

Oslovte své zákazníky v pravý čas, se vhodným sdělením – pro každého zvlášť, automaticky!

  • Co je to Marketing TechStack?

    Marketingová automatizace je úzce navázaná na Vaši marketingovou startegii, Lead generation a Lead nurturing. Je to soustava technologií, které tyto strategie uvádí v život. Vytvořením marketingového techstacku sestavujeme architekturu digitálních nástrojů, které jsou navzájem propojeny a doplňují se pro splnění společného cíle. Může tak obsahovat CRM systém, Email marketing, Cold outreach platformy, reklamní nástroje jako Linkedin, Google, Facebook a analytiku – to vše v jednou uceleném balíčku.

  • Jak dlouho trvá uvedení do provozu, kdy uvidím první výsledky?

    Pokud už jste v minulosti používali e-mail marketing, některé atributy budeme moc použít okamžitě. Jinak počítejte s prvním měsícem pro analýzu, vytvoření procesů a automatizací. V dalším měsící se spuštěním kampaní. A ve třetím už sledujeme výsledky a optimalizujeme.

  • Budeme moct nástroje používat sami, nebo potřebujeme pro správu agenturu?

    Našim cílem je předat Vám všechny potřebné znalosti a zaškolit Vás tak, abyste nástroje pro marketingovou automatizaci mohli používat sami. Tím ale naše spolupráce nekončí – jsme Vám k dispozici pro další expertní nastavení, aktuální tipy a novinky.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací