Domů / Služby / Virtuální showroom XIBI

Virtuální showroom XIBI

Komplexní platforma pro prezentaci ve VR/AR včetně marketingové automatizace.

Virtuální showroom s marketingovou automatizací

360°/ VR prohlídky. Prezentujte ve virtuální realitě a využíjte videa, slidy i komentované přednášky.

AR katalog. Vyzkoušejte si produkty v rozšířené realitě přímo ve Vašem podniku.

Interaktivní 3D modely. Prozkoumejte produkty ze všech stran a vystihněte klíčové vlastnosti.

Navštivte náš virtuální showroom, pod tímto odkazem, nebo shlédněte webinář, kde podrobně vysvětlujeme všechny funkcionality, zákulisí vzniku i zařazení do marketingové strategie.

Samotnému vývoji XIBI se věnujeme zhruba poslední 3-4 roky, protože to je něco co jsem jako obchodník či marketér vždycky chtěl vytvořit. Ony samotné technologie jako rozšířená realita, nebo marketingová automatizace tady s námi jsou už samozřejmě poměrně dlouho. Já jsem se třeba s rozšířenou realitou setkal poprvé v roce 2012 na veletrhu v Birminghamu, kde firma Atlas Copco prezentovala model kompletní technologické linky a já mohl pohybem desky s QR kodém na displeji sledovat všechny klíčové prvky včetně animací. To bylo pro mě něco neuvěřitelného a od té doby jsem si s těmito technologiemi začal pomalu hrát. Nutno dodat, že tehdy to opravdu byly předvším hračky a byly poměrně náročné na z hlediska softwarových i hardwarových nároků. Potřebovalo to prostě čas. A rok 2020 není jen rokem pandemie, ale také neuvěřitelné akcelerace všech digitálních odvětví. I díky tomu může dnes XIBI vypadat a fungovat, tak jak jsme si to s celým naším týmem přáli a já jsem v podstatě rád, že to úsilí vykrystalizovalo právě touto prezentací.

  • Lze ve virtuálním showroomu pořádat i webináře a prezentace

    Ano, díky XIBI se můžete napojit na oblíbené platformy jako např. Zoom, nebo Google slides a prezentovat naživo i ze záznamu.

  • Co si můžu představit pod marketingovou automatizací?

    Vše od sběru konatktů, jeho automatické kvalifikování, na základě aktivit v aplikaci, personalizované mailové kampaně a přenos dat do CRM systému.

  • Jak mohu získat demo zdarma?

    Klikněte na link v horním odkazu nebo vyplňte formulář na pravo:) My Vám obratem zašleme další informace a přihlašovací údaje.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací