Domů / Služby / PPC reklamy

PPC reklamy

Strategie našich kampaní jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů a specifikám jejich průmyslu. Zajišťujeme PPC služby, které zahrnují: Inzerce ve vyhledávání, video reklamy, disply reklamy, PPC remarketing a reklamy na sociálních sítích.

Dodáváme výsledky, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Na denní bázi řídíme účty našich klientů, včetně monitoringu cen a rozpočtů, aby byla zajištěna maximální návratnost investice.

Naše vynikající výsledky jsou důsledkem komplexního a individuální přístupu, který zahrnuje podrobný přehled v podnikání klienta a jeho očekávání. Důraz klademe na kontinuální analýzu a optimalizaci pro zajištění dlouhotrvajících výsledků.

Reklama ve vyhledávačích

Získejte pozitivní návratnost investice prostřednictvím PPC reklamy v populárních vyhledávacích sítích. Vkládejte  peníze do reklamy moudře díky cílené a nákladově efektivní strategii.

PPC Remarketing

Turn your valuable ‘potential customers’ into ‘loyal customers’. Our team of professionals will help you re-engage users who have expressed an interest by developing a strategy that will meet all your needs.

Reklama na sociálních sítích

Potřebujete tvořit povědomí o vaší značce, produktu či službě? Budeme rozvíjet reklamní strategii vaší značky díky rozsáhlým možnostem sociálních sítí.

Display reklama

Nabízíme individuální display marketingovou strategii pro zvýšení expozice značky, angažovanost a konverze. Společně vybereme nejvhodnější média pro přímé oslovení vašich potenciálních zákazníků.

Video reklama

Jsme odborníky na on-line reklamu. Náš tým je připraven vám pomoct získat konkurenční výhodu tím, že vytváříme video obsah, které zvýší povědomí o vaší značce.

Sledujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací