Domů / Služby / PPC reklamy

PPC reklamy

Přivést na web zákazníky z placených kampaní, z přirozených výsledků vyhledávání i ze sociálních sítí, to chce fištróna. Máme ho.

Využijte své investované peníze naplno

Získejte POZITIVNÍ NÁVRATNOST INVESTICE prostřednictvím PPC reklamy.

Reklama, která zajišťuje ÚSPĚCH a minimální riziko investice.

PPC reklama je ADRESNÁ, neobtěžuje. Nabízí to, co zrovna Váš zákazník hledá.

Ukažte se lidem, kteří hledají Vás a nebo Váš produkt, na první místě ve vyhledávání.

Strategie našich kampaní jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů. Zajišťujeme PPC služby, které zahrnují: Inzerce ve vyhledávání, video reklamy, display reklamy, PPC remarketing a reklamy na sociálních sítích. Dodáváme výsledky, které pomáhají  klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Na denní bázi řídíme účty našich klientů, včetně monitoringu cen a rozpočtů, aby byla zajištěna maximální návratnost investice.

Naše vynikající výsledky jsou důsledkem komplexního a individuální přístupu, který zahrnuje podrobný přehled v podnikání klienta a jeho očekávání. Důraz klademe na kontinuální analýzu a optimalizaci pro zajištění dlouhotrvajících výsledků.

Získáte pozitivní návratnost investice prostřednictvím PPC reklamy v populárních vyhledávacích sítích. Vkládejte  peníze do reklamy moudře díky cílené a nákladově efektivní strategii.

 • Platím vždy, když se má stránka zobrazí?

  Ne, platíte pouze tehdy, když uživatel klikne na vaši stránku, tedy když ho zajímá vaše nabídka. Získáte pozitivní návratnost investice prostřednictvím PPC reklamy v populárních vyhledávacích sítích.

 • Co je PPC Remarketing?

  Díky PPC Remarketing kampaním proměníte své „potenciální zákazníky“ na „loajální zákazníky“. Náš tým profesionálů vám pomůže znovu zapojit uživatele, kteří projevili zájem, vytvořením strategie, která splní všechny vaše potřeby.

 • Využijete i sociální sítě?

  Ano, protože potřebujete tvořit povědomí o vaší značce, produktu nebo službě. Budeme rozvíjet reklamní strategii vaší značky díky rozsáhlým možnostem sociálních sítí.

 • A display reklamu?

  Nabízíme individuální display marketingovou strategii pro zvýšení expozice značky, angažovanost a konverze. Společně vybereme nejvhodnější média pro přímé oslovení vašich potenciálních zákazníků.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací