Domů / Služby / E-mail marketing a automatizace

E-mail marketing a automatizace

Od technického nastavení přes segmentaci k newsletteru, který má fištróna. To vše od certifikovaných specialistů na ActiveCampaign a jiné systémy.

Efektivní spojení s cílovým publikem

EMAILOVÁ STRATEGIE NA MÍRU, která zasáhne vaše cílové segmenty zákazníků. Používáme nástroje, díky kterým dosáhneme co nejlepšího zapojení vaší značky. Rozvíjejte vztahy se všemi zákazníky. Automatizovaně.

Pravidelně od nás ZÍSKÁTE REPORT nejdůležitějších sledovaných cílů včetně doručitelnosti a interakci nejaktivnějších kontaktů. Díky A/B testování se postaráme ještě o více prokliků na váš web.

SLUŠIVÉ E-MAILOVÉ ŠABLONY oživí vaše sdělení a zvýší interakci zákazníků a vaší značky. Budeme pro Vás spravovat e-mailovou marketingovou kampaň, která povede k dramatickým změnám ve Vašem prodeji a ziskovosti.

Znáte to, otevřete e-mailovou schránku a tam mnoho e-mailů s nejrůznějšími nabídkami. Když Vás na první pohled nic nezaujme, tak je okamžitě mažete. My se postaráme o to, aby Vaše e-maily neskončily v koši, aby zaujaly a přiměly k prokliku na Váš web. 

Marketéři se shodují, že e-mail marketing je pro online podnikání jedním z nejdůležitějších faktorů. Přináší největší návratnost investic. E-mail marketingem oslovíte své stávající i potenciální zákazníky, předáte jim nejaktuálnější informace. 

Personalizované, segmentované a cílené e-maily jsou klíčové k přeměně Vašich potenciálních klientů ve skutečné zákazníky. Používáme nástroje a implementujeme strategii pro marketigovou automatizaci s cílem oslovit zákazníky v různých fázích jejich nákupního procesu. Postaráme se o Vaši kompletní e-mail marketingovou strategii od návrhu grafické šablony po vyhodnocení a optimalizaci kampaní.

Dejte zákazníkům to co chtějí, zajímavý obsah, na který se mohou těšit.

  • Proč je důležitá automatizace?

    Pomocí automatizovaných e-mailů oslavíte zákazníky v různých fázích jejich nákupního procesu.

  • Je e-mail marketing důležitý?

    E-mail marketingem oslovíte své stávající i potenciální zákazníky, předáte jim nejaktuálnější informace. 

  • Postaráte se o naši e-mail marketingovou strategii?

    Ano, postaráme se o vaši kompletní e-mail marketingovou strategii od návrhu grafické šablony po vyhodnocení a optimalizaci kampaní.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací