Domů / Služby / E-mail marketing a automatizace

E-mail marketing a automatizace

E-mail marketing vytváří efektivní spojení s cílovým publikem při nejvyšší návratnosti investic. Oslovte své stávající i potenciální zákazníky a předejte jim aktuální informace o akčních nabídkách a novinkách vaší společnosti.

Marketéři se shodují, že email marketing je pro online podnikání jedním z nejdůležitějších faktorů. Zvlášť to platí z pohledu návratnosti investice a dlouhodobém rozvíjení vztahů se zákazníky. Personalizované, segmentované a cílené email marketingové kampaně jsou klíčové k přeměně vašich potenciílních klientů ve skutečné zákazníky.

Používáme nástroje a implementujeme strategii pro marketigovou automatizaci s cílem oslovit zákazníky v různých fázích jejich nákupního procesu. Postaráme se o vaši kompletní email marketingovou strategii od návrhu grafické šablony po vyhodnocení a optimalizaci kampaní.

Emailová strategie na míru

Připravíme kompletní strategii kampaní pro cílove segmenty zákazníků dle potřeb každého zvlášť. Rozvíjejte vztahy se všemi zákazníky. Automatizovaně.

Slušivé emailové šablony

Our innovative designs and solutions are compliant and improve email deliverability. Our professional designers bring your message to life and increase your target audience engagement with your brand.

Kampaně zaměřené na výkon

Our team is ready to design, build and supply an email template for communication with your audience as well manage your email marketing campaign to lead to dramatic shifts in your sales and profitability.

Sledování cílů & Reporting

Pravidelně od nás získáte report nejdůležitějších sledovaných cílů včetně doručitelnosti a interakci nejaktivnějších kontaktů. Díky A/B testování se postaráme ještě o více prokliků na váš web.

Sledujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací