Domů / Služby / Sociální sítě

Sociální sítě

Pomůžeme vám nastavit sociální profily, identifikovat cílové skupiny, vytvářet poutavý obsah a v neposlední řadě také integrovat kanály s dalšími nástroji vaši online marketingové strategie.

Na míru pro vás připravíme plán správy sociálních sítí, který bude speciálně koncipován pro vaši značku a fanoušky. Získáte plnou podporu k zvýšení výkonu na vašich sítích včetně tvorby obsahu a komunikaci s cílem zaujmout nové zákazníky a získat nové kontakty.

Díky sociálním sítím máte příležitost sdílet informace, které vedou k zvýšení povědomí o vaší značce a produktech. Výsledky jsou reflektovány v počtu sdílení, komentářů, liků či shlédnutí. Věnujeme se výkonostnímu marketingu na nejpopulárnějších sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Linkedin či Youtube.

Nastavení účtu a jeho design

Pomůžeme se založením a nastavením účtů na sociálních sítích a se slušivým kabátkem je připravíme k používání.

Tvorba obsahu, který zaujme

Připravíme nejen denní dávku textů, ale také poutavé fotografie, videa či gify ve formátech, které si se sociálními sítěmi rozumí.

Komunikace s vašimi fanoušky

Sociální sítě jsou především o komunikaci a sdílení informací. Nenecháme jediný komentář či požadavek fanouška ladem.

Kampaně zaměřené na výkon

V závilosti na nastavených cílech vaší online marketingové strategie zvýšíme výkon sociálních sítí pomocí přesně cílených kampaní.

Sledujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací