Domů / Služby / Sociální sítě

Sociální sítě

Díky médiím jako Facebook či Instagram rozšiřujete svůj dosah na internetu a zapojujete své fanoušky. Pomůžeme s nastavením i s obsahem a dáme tomu fištróna.

Vybudujte si s fanoušky přátelský vztah

ZVÝŠÍTE POVĚDOMÍ o vaší značce. Přitáhneme k Vám nové fanoušky.

Poznejte Vaši CÍLOVOU SKUPINU, komunikujte s potenciálními i stávajícími zákazníky.

POSTARÁME SE o celou správu a strategii Vašich sociálních sítí.

Díky sociálním sítím máte příležitost sdílet informace, které vedou k zvýšení povědomí o Vaší značce a produktech. Výsledky jsou reflektovány v počtu sdílení, komentářů, liků či shlédnutí. Věnujeme se výkonnostnímu marketingu na nejpopulárnějších sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Linkedin či Youtube.

Pomůžeme Vám nastavit sociální profily, identifikovat cílové skupiny, vytvářet poutavý obsah a v neposlední řadě také integrovat kanály s dalšími nástroji Vaši online marketingové strategie.

Na míru pro Vás připravíme plán správy sociálních sítí, který bude speciálně koncipován pro Vaši značku a fanoušky. Získáte plnou podporu k zvýšení výkonu na Vašich sítích včetně tvorby obsahu a komunikaci s cílem zaujmout nové zákazníky a získat nové kontakty.

 • Připravíte nám účet na míru?

  Pomůžeme Vám se založením a nastavením účtů na sociálních sítích a se slušivým kabátkem je připravíme k používání.

 • Vytváříte také obsah pro sociální sítě?

  Připravíme nejen denní dávku textů, ale také poutavé fotografie, videa či gify ve formátech, které si se sociálními sítěmi rozumí.

 • Pomůžete nám se správou profilu?

  Sociální sítě jsou především o komunikaci a sdílení informací. Nenecháme jediný komentář či požadavek fanouška ladem.

 • Umíte připravit reklamu?

  V závislosti na nastavených cílech Vaší online marketingové strategie zvýšíme výkon sociálních sítí pomocí přesně cílených kampaní.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací