Domů / Služby / Digitální audit

Digitální audit

Díky dokumentu, který sjednocuje způsob komunikace, je obsah jednotný, i když ho třeba ve firmě vytvářejí různí lidé.

Dokumentová strategie vždy po ruce

ANALÝZA současných marketingových aktivit

ARCHETYP značky a tone of voice

VIZUALIZACE strategie a mapování digitální obsahu

Díky brand manuálu máte vždy po ruce dokumentovanou strategii, díky které všichni kolegové i dodavatelé přesně ví, jak komunikovat s okolním světem.

Z Vaší značky tak vyjadřujete jednota z obsahu sdělení, která umocňuje Vaše poslání.

Stalo se Vám někdy, že z Vaší značky byl v různých situacích cítit jiný tón? Že dodavatelé odevzdali výstupy, které se k Vám úplně nehodily. Že na různých kanálech se prezentujete odlišným vizuálním stylem? Díky Brand manuálu už nebudete své zákazníky nikdy mást a významně tak posílíte svou důvěryhodnost.

 • Analýza současných marketingových aktivit (Business model)

  Vaše značka ztělesňuje typizované formy chování, díky kterým si Vás zákazníci mohou spojovat s hodnotami, kterými žijete.

 • Archetyp značky a Tone of Voice

  Vaše značka ztělesňuje typizované formy chování, díky kterým si Vás zákazníci mohou spojovat s hodnotami, kterými žijete. Odlište se od konkurence a zvyšte svou důvěryhodnost díky jednotnému způsobu komunikace s okolím. Získáte vyšší pozornost čtenáře i hodnotu značky.

 • Zákaznické persony a Definice hodnotové nabídky

  Napomáhají hlubšímu porozumění a zjednodušují tak proces tvorby obsahu dle specifických potřeb či chování zákaznických skupin. Nestaňte se obětí provozní slepoty a soustřeďte se na to, jakým způsobem Vaše produkty přináší zákazníkovi hodnotu.

 • Definice cílů, použitých nástrojů a jejich KPI
 • Vizualizace strategie a mapování digitální obsahu
 • Předání výstupu včetně návrhu marketingových aktivit

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací