Domů / Služby / Chatboti a Messenger marketing

Chatboti a Messenger marketing

Vytváříme digitální asistenty usnadňující práci obchodnímu a marketingovému oddělení. Od prvotního oslovení po pravidelnou péči.

Perfektní pro sběr nových leadů na facebooku i na webu

5x VĚTŠÍ otevřenost a proklikovost než u e-mailu.

Násobně ZJEDNODUŠENÍ KOMUNIKACE se zákazníky díky automatizaci.

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ NÁSTROJ pro sběr kontaktů a e-mailů.

Jste realiťák, který potřebuje získat tipy na prodeje nemovitostí? Poradce, který hledá nové leady a doporučení? Nebo třeba firma, která chce automatizovaně komunikovat se svými zákazníky zábavnou formou? Pak vyzkoušejte Chatboty!

Náš chatbot bude jednat s Vaším zákazníkem osobně a bude schopen reagovat na otázky, které se ve Vašem oboru vyskytují nejčastěji. Komunikace pro zákazníka bude jednodušší a příjemnější, zákazník nebude čekat dlouho na odpověď.

Messengerem to nekončí. Každého chatbota nastavujeme tak, aby byl schopen toho zjistit co nejvíc. Třeba i e-mailovou adresu, samozřejmě přirozenou cestou. Zjištění e-mailu z Messengeru a automatické vytvoření kontaktu ve Vašem e-mailovém systému? I tohle naši chatboti umí.

  • Dokáže chatbot zjistit e-mailovou adresu našeho zákazníka?

    Každého chatbota nastavujeme tak, aby byl schopen toho zjistit co nejvíc. Třeba i e-mailovou adresu, samozřejmě přirozenou cestou. Zjištěný e-mailu z Messengeru zapíše automaticky do Vašeho e-mailového systému.

  • Pozná zákazník, že s ním mluví robot?

    Vytvoříme chatbota, který se za svou mluvu nebude stydět. Se zákazníkem bude jednat osobně a bude schopen pohotově reagovat na rutinní otázky, které se ve vašem oboru vyskytují nejčastěji.

Pojďme se pobavit o Vašem projektu

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací