Domů / Služby / Chatboti a Messenger marketing

Chatboti a Messenger marketing

Lidé tráví na Facebooku opravdu velké množství času. A pokud zrovna nejsou na Facebooku, fungují mimo něj na Facebook Messengeru. A to hned několikrát denně. Oslovte tyto kontakty přímo v prostředí, které jim je dnes tolik blízké.

Messenger strategie na míru

Připravíme vám strategii, pomocí které oslovíte zákazníky citlivě, ale s předem daným, promyšleným cílem. Strategii ušijeme na míru vašim potřebám a komunikačním zásadám.

Tvorba automatizovaných chatbotů

Vytvoříme chatbota, který se za svou mluvu nebude stydět. Se zákazníkem bude jednat osobně a bude schopen pohotově reagovat na rutinní otázky, které se ve vašem oboru vyskytují nejčastěji.

Návaznost na e-mailing

Messengerem to nekončí. Každého chatbota nastavujeme tak, aby byl schopen toho zjistit co nejvíc. Třeba i e-mailovou adresu, samozřejmě přirozenou cestou. Zjištění e-mailu z Messengeru a automatické vytvoření kontaktu ve vašem e-mailovém systému? I tohle naši chatboti umí.

Sledujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací