Domů / Služby / Automatizace obchodu

Automatizace obchodu

Marketingová automatizace je technologie, která vám pomůže přetvořit poteciální klienty v zákazníky. Hospodárným způsobem, který je navíc příjemný pro každý individuální kontakt získáte informace o nákupních chování a jako výsledek více kvalifikovaných kontaktů pro vaše obchodní oddělení či ecommerce řešení.

Nástroj marketingové automatizace pečlivě sleduje aktivity návštěvníků vašeho webu ať už se jedná o stávající zákazníky, či ty anonymní. Informace porovná i s ostatními nástroji jako jsou sociální sítě, email marketing či PPC kampaně. Na základě těchto údajů poté pomocí nastavených spoušťěčů předává sy správné informace, správným lidem a ve správný čas.

Pokud tedy i vy vlastníte databázi stovek a tisíců kontaktů, které vaše obchodní oddělení není sto obhospodařovat, marketingová automatizace může být motorem pro vaše podnikání. Navštívil Váš kontakt 5x produktovou stránku? Pošlete mu email s více informacemi. Opustil nákupní košík těsně před objednáním? Pošlete mu slevový kupón. Nakupuje v pravidelných intervalech? Přiřaďte ho speciálního segmentu. Vše automaticky a pro každý individuální kontakt zvlášť.

Nastavení automatizace

Vybereme vhodný nástroj a provedeme kompletní nastavení včetně importu databáze zákazníků a prvních kampaní. Vložíme na váš web sledovací kód a nastavíme spouštěče, díky kterým začneme vydělávat automatizovaně.

Identifikace návštěvníků webu

Nainstalujeme na vaše stránky sledovací kód, pomocí kterého budete moct identifikovat firmy, které váš web navštěvují. Získáte nejen kontaktní údaje, ale i informace o stránkách, které potenciální zákazníci navštěvují.

Lead nurturing & scoring

Přiřaďte vašim kontaktům body za jejich aktivity na webu, mailu i jiných kanálech a předávejte obchodnímu oddělení jen ty kontakty, které jsou na to připravené.

Propojení s informačními systémy

Celý řešení propojíme s vašim CRM systémem či jinými internetovými aplikacemi, které v rámci marketingu a obchodu používáte.

  • Jak je probíhá realizace služby? test

    Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinýmitest

  • Kdy můžeme očekávat výsledek? test

    Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými

  • Zaručíte mi výsledky? test

    Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými

Sledujte nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací