Domů / Školení / Workshop: Vytvořte B2B marketingový plán

Workshop: Vytvořte B2B marketingový plán

Druh školení

Seminář

Kategorie

Začátečníci, Středně pokročilí, Pokročilí

Datum

05.12.2023 | 12:00

Školitel

Ing. Filip Štroch

Během jednoho dne vytvoříme strategický plán. Během jednoho měsíce ho implementujeme. Navždy změníme způsob jak hledáte, oslovujete a získáváte nové zákazníky. 

Začneme intenzivním živým workshopem přímo u Vás ve firmě s marketingovým oddělením i zástupci obchodu a vedení. Provedeme cvičení, prostřednictvím kterých analyzujeme podnikatelský model, zákaznické segmenty a jejich potřeby. Zjistíme jakému archetypu odpovídá vaše značka a jak ji pozicovat ve vztahu ke konkurenci. Podíváme se na specifika B2B trhu a představíme ty nejmodernější B2B marketingové nástroje od automatizace po umělou inteligenci. Vytvoříme obrys vaší vize a vysvětlíme vedení, jak ji chcete dosáhnout.

Cílem není vytvořit strategii na místě, na pilování budete mít celý následující měsíc. Po absolvování workshopu získáte přístup k videokurzu B2B Marketing Academy, kde v 20 lekcích budete postupně uvádět svou B2B marketingovou strategii v život. Každý den bude připravená 15 minutová lekce, kde kromě vysvětlení problematiky budete postupně plnit drobné úkoly, díky kterým vytvoříte svůj B2B Marketing Deck.

 300 leadů měsíčně z nové automatizované kampaně? 5 příležitostí týdně pro Vaše obchodní oddělení. Doložitelný finanční přínos marketingu? Vše co si přejete uskutečnit stojí a padá na správně definovaných cílech a plánu jejich uskutečnění a přesně to získáte díky vytvoření vašeho vlastního B2B Marketing Decku.

B2B Marketing Deck je šablona marketingového plánu, která obsahuje vše k tomu, abyste zrealizovali své marketingové cíle. Analýza současné strategie a vytvoření cílu pro další rok. Vizuální definice marketingové strategie. Návrh kampaní a použité marketingové nástroje. Představení týmu realizátorů. Marketingový budget a návratnost investic. Roadmapa k dosažení cílů. To vše v jediné stručné šabloně, díky které vedení ví, na čem pracujete a na co se potřebujete soustředit.

Co školením získáte?

  • 1 denní živý workshop přímo u Vás ve firmě (8 hodin)
  • 4 týdenní videokurz B2B Marketing Academy (5 hodin)
  • průběžná a finální konzultace vytvořeného plánu (4 hodiny)
  • písemně připravená strategie – B2B marketing deck
  • jasnou vizi, čeho chcete v marketingu dosáhnout a jak ji uskutečnit

 

Osnova kurzu

1.

Na Workshopu se naučíte

Obsahuje videokurz: B2B marketingový plán

1.

Analýza - zhodnoťte podnikatelký model, vytvořte vizi a cíle

2.

Strategie - Vytvořte B2B funnel, spusťte kampaně, segmentujte a klasifikujte leady

3.

Nástroje - Vytvořte TechStack, který bude automaticky oslovovat a získávat nové leady a příležitosti.

4.

Plán - Vytvořte písemnou strategii, popište milníky, dosáhněte cílů

Získáte šablonu B2B marketingového plánu

1.

Co obsahuje B2B Marketing Deck?

Kdo Vás kurzem provede?

1.

Ing. Filip Štroch

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací