Domů / Školení / Webinář: Chatboti a Messenger Marketing

Webinář: Chatboti a Messenger Marketing

Druh školení

chatboti

Kategorie

Začátečníci

Datum

10.07.2019 | 12:00

Školitel

Ing. Filip Štroch

Messenger marketingu řada firem stále nevěnuje dostatečnou pozornost. Přitom může rychle a velmi levně zvýšit návštěvnost a prodeje. A pokud už Messenger marketing děláte, dozvíte se například, jak tvořit atraktivní konverzace s chatboty a promo kampaně s potvrzenými výsledky.

Na praktických příkladech si ukážeme, jak pomocí chatbotů “rozpovídat” své stávající klienty. Jak oslovit a získat klienty nové – automatizovaně! Jak messenger marketing pomáhá zvyšovat konverze v e-commerce. Jak získávat kontakty v offline prostředí B2B. Jak připravit virální soutěž nebo HR kampaň a tipy, jakým nejčastějším chybám se vyvarovat.

Na webináři jsme pro Vás k dispozici živě každé úterý od 15:00! Místo si ale můžete zarezervovat už dnes. Společně si prohlédneme a připravíme messenger platformu od základního nastavení, přes tvrorbu chatbotů po strategii pro Váš konkrétní projekt.

Osnova kurzu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací