Domů / Školení / PPC: Jak získat vyšší návštěvnost stránek díky Googlu

PPC: Jak získat vyšší návštěvnost stránek díky Googlu

Druh školení

Seminář

Kategorie

Začátečníci

Datum

17.03.2020 | 09:00

Školitel

Filip Štroch

Získejte první místa ve vyhledávání na Google a znásobne návštěvnost vašeho webu!

Na semináři Vás seznámíme se všemi reklamními funkcemi nástroje Google Ads (dříve Adwords) i dalšími aplikacemi jako je Google Analytics, Tag Manager nebo Sklik od Seznamu. Díky praktickému workshopu se naučíte připravovat kampaně ve vyhledávací i obsahové síti Googlu nebo na Youtube. Na praktických příkladech si ukážeme jak využít PPC reklamu ke zvýšení návštěvnosti webu, získání nových zákazníků či náboru nových zamětnanců.

Na školení se naučíte:

 • implementovat PPC systémy do obchodní strategie firmy
 • zvolit správné obsahové formáty, komunikační tón a styl
 • pracovat s reklamním systémem Google Ads, Seznam Sklik
 • vytvářet kampaně, reklamy a publika na Googlu
 • monitoring kampaně a vyhodnocení

Školení je rozděleno do dopolední teoretické a odpolední praktické části, kde budete mít možnost si věškeré poznatky okamžitě osahat. Představíme si a analyzujeme skutečné případové studie, kterými se budete moct do začátku inspirovat.  Po školení budete mít k dispozici všechny informace a praktické zkušenosti k tomu, abyste je okamžitě aplikovali u Vás ve firmě.

Kurz je zakončen obdržením certifikátu.

Při účasti 2 a více osob ze stejné firmy poskytujeme slevu 10% z celkové částky zaplacené za školení.

Zbývají 3 poslední místa.

 

Osnova kurzu

1.

Úvod do PPC

2.

Google Ads a Google Analytics

3.

Reklamy ve vyhledávácí síti Google

4.

Reklamy v obsahové síti Google

5.

GTM a jiné aplikace

6.

Shrnutí a doporučení

Odpovědi na Vaše dotazy

 • S jakými nástroji se seznámíme?
  Google Ads, Analytics, Tag manager, Sklik, Google Ads Editor
 • Pro koho je školení určeno?
  Školení je určeno jak pro vrcholové manažery a majitele firem, tak pro specialisty marketingového, obchodního či HR oddělení.
 • Proč by Vás měl šéf pustit?
  Dozvíte se jak získat nové kontakty a poptávky pomocí digitálních nástrojů za zlomek ceny, který byste vydali za tradiční aktivity, jako jsou veletrhy nebo katalogy. A to navíc automaticky chytře a z Fištrónem!Zjistíte jak je s podobnými aktivitami na tom Vaše konkurence a kde jsou místa, kde byste měli zabrat. Výstupem z prezentace získáte jasný návod, co dělat.
 • Co je v ceně a jak zaplatím?
  Cena zahrnuje občerstvení, studijní materiály a osvědčení o absolvování školení. Cena je uvedena bez DPH.Úhradu provedete bankovním převodem na základě zálohové faktury, kterou Vám zašleme po vyplnění přihlášky.
 • Kdo Vás školením provede?
  Ing. Filip Štroch je profesionál v oblasti digitální a marketingové strategie firem. Má silné průmyslové zázemí a více než 8 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. V poslední letech pracoval na 30ce digitálních projektů firem z oblasti B2B i B2C a vyučoval marketing a management na Slezské univerzitě v Opavě, kde vede i svůj výzkum zaměřený na B2B marketing. Jeho specializací je marketingová automatizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací