Chatboti & Messenger marketing (workshop)

Aktuální termín: čtvrtek 28. února 2019, Ostrava. Max. 6 účastníků

 

Marketingová sdělení na Messengeru jsou otevírány 3x častěji než E-mail. Jeho potenciál je obrovský. Pomocí promyšlené osobní komunikace lze budovat se zákazníkem dlouhodobý vztah. Messenger marketing je atraktivní svou rychlostí, dosahem, měřitelností výsledků a v neposlední řadě finanční dostupností.

Seznamte se s prostředím nástrojů pro Messenger Marketing.
Naučte se tvořit kreativní kamapně, díky kterým budete získávat nové kontakty.
Zjistěte jaké aktuální možnosti Vám Messenger marketing nabízí.
Vytvářejte hravé automatizace a získejte cenné informace o zákaznících.
 

Proč přijít na workshop?

Messenger marketingu řada firem stále nevěnuje dostatečnou pozornost. Přitom může rychle a velmi levně zvýšit návštěvnost a prodeje. A pokud už Messenger marketing děláte, dozvíte se například, jak tvořit atraktivní konverzace s chatboty a promo kampaně s potvrzenými výsledky.

Co se naučíte?

Na praktických příkladech si ukážeme, jak pomocí chatbotů “rozpovídat” své stávající klienty. Jak oslovit a získat klienty nové - automatizovaně! Jak messenger marketing pomáhá zvyšovat konverze v e-commerce. Jak získávat kontakty v offline prostředí B2B. Jak připravit virální soutěž, nebo HR kampaň a tipy, jakým nejčastějším chybám se vyvarovat.

Připravte se na to, že workshop bude skutečně interaktivní. Přineste si svůj počítač, otevřete aktuální projekt a společně si prohlédneme a připravíme messenger platformu od základního nastavení, přes tvrorbu chatbotů po strategii pro Váš konkrétní projekt. Těšit se můžete na:

 1. Proč Messenger? Základy práce s paltformou
 2. Jak tvořit nástroje pro sběr a oslovení kontaktů
 3. Jak tvořit chatboty pro automatizovanou komunikaci
 4. Z praxe: Jak na obsah Vašeho messenger marketingu
 5. Příklady zařazení Messengeru do vaší marketingové strategie
 6. Analytika a vyhodnocování kampaní

Pro koho je školení určeno?

Seminář s mnoha praktickými příklady ocení nejen interní pracovníci marketingových oddělení, ale také majitelé malých podniků a internetových projektů, kteří chtějí efektivně rozvíjet svou databázi zákazníků. Nezáleží na tom jestli s marketingem začínáte, nebo jste ostříleným guru. Společně si předvedeme nové kreativní přístupy k tvorbě kampaní, které můžete okamžitě vyzkoušet.

Informace o školení

 • Termíny: 28.2.2019
 • Místo konání: Janáčkova 18, 702 00, Ostrava
 • Cena:  1690,- Kč (bez DPH)
 • Počet účastníků: maximálně 6
 • Rozsah školení: začátek v 9:00, konec v 12:00
 • Potřebné znalosti: žádné
 • Vlastní počítač: nutný

Potřebujete poradit? Od pondělí do pátku mezi 9:00 až 16:00 můžete volat na 721 152 799. Veronika Vám vysvětlí všechny podrobnosti.

Školením Vás provede

Filip Štroch

Filip se věnuje digitální nástrojům a komunikaci více než 8 let. Dříve pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. Aktuálně se podílí 10ce digitálních projektů firem z oblasti B2B i B2C, také vyučoval na Slezské Univerzitě v Opavě. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing.

 

Další školení

prohlédnout všechny