Pay Per Click Management

PPC & Remarketing

Inzerce formou platby za kliknutí má okamžitý dopad na návštěvnost vašich stránek, přičemž vaše značka získá větší dosah díky prvně obsazovaným inzertním příčkám.

Strategie našich kampaní jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám našich klientů a specifikám jejich průmyslu. Zajišťujeme PPC služby, které zahrnují: Inzerce ve vyhledávání, video reklamy, disply reklamy, PPC remarketing a reklamy na sociálních sítích.

Dodáváme výsledky, které pomáhají našim klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Na denní bázi řídíme účty našich klientů, včetně monitoringu cen a rozpočtů, aby byla zajištěna maximální návratnost investice.

Naše vynikající výsledky jsou důsledkem komplexního a individuální přístupu, který zahrnuje podrobný přehled v podnikání klienta a jeho očekávání. Důraz klademe na kontinuální analýzu a optimalizaci pro zajištění dlouhotrvajících výsledků.

Reklama ve vyhledávačích

Získejte pozitivní návratnost investice prostřednictvím PPC reklamy v populárních vyhledávacích sítích. Vkládejte  peníze do reklamy moudře díky cílené a nákladově efektivní strategii.

PPC Remarketing

Turn your valuable ‘potential customers’ into ‘loyal customers’. Our team of professionals will help you re-engage users who have expressed an interest by developing a strategy that will meet all your needs.

Reklama na sociálních sítích

Potřebujete tvořit povědomí o vaší značce, produktu či službě? Budeme rozvíjet reklamní strategii vaší značky díky rozsáhlým možnostem sociálních sítí.

Display reklama

Nabízíme individuální display marketingovou strategii pro zvýšení expozice značky, angažovanost a konverze. Společně vybereme nejvhodnější média pro přímé oslovení vašich potenciálních zákazníků.

Video reklama

Jsme odborníky na on-line reklamu. Náš tým je připraven vám pomoct získat konkurenční výhodu tím, že vytváříme video obsah, které zvýší povědomí o vaší značce.

Our case studies

See all projects

Povězte nám o vašem projektu

Pomůžeme s vaší online marketingovou strategií

Kontaktujte nás a získejte maximální návratnost investice z vaší inzerce.