Local Seach Optimization Services

Marketingová automatizace

Předávajte ty správné informace, správným lidem a ve správný čas. Automaticky.

 

Marketingová automatizace je technologie, která vám pomůže přetvořit poteciální klienty v zákazníky. Hospodárným způsobem, který je navíc příjemný pro každý individuální kontakt získáte informace o nákupních chování a jako výsledek více kvalifikovaných kontaktů pro vaše obchodní oddělení či ecommerce řešení.

Nástroj marketingové automatizace pečlivě sleduje aktivity návštěvníků vašeho webu ať už se jedná o stávající zákazníky, či ty anonymní. Informace porovná i s ostatními nástroji jako jsou sociální sítě, email marketing či PPC kampaně. Na základě těchto údajů poté pomocí nastavených spoušťěčů předává sy správné informace, správným lidem a ve správný čas.

Pokud tedy i vy vlastníte databázi stovek a tisíců kontaktů, které vaše obchodní oddělení není sto obhospodařovat, marketingová automatizace může být motorem pro vaše podnikání. Navštívil Váš kontakt 5x produktovou stránku? Pošlete mu email s více informacemi. Opustil nákupní košík těsně před objednáním? Pošlete mu slevový kupón. Nakupuje v pravidelných intervalech? Přiřaďte ho speciálního segmentu. Vše automaticky a pro každý individuální kontakt zvlášť.

Nastavení automatizace

Vybereme vhodný nástroj a provedeme kompletní nastavení včetně importu databáze zákazníků a prvních kampaní. Vložíme na váš web sledovací kód a nastavíme spouštěče, díky kterým začneme vydělávat automatizovaně.

Identifikace návštěvníků webu

Nainstalujeme na vaše stránky sledovací kód, pomocí kterého budete moct identifikovat firmy, které váš web navštěvují. Získáte nejen kontaktní údaje, ale i informace o stránkách, které potenciální zákazníci navštěvují.

Lead nurturing & scoring

Přiřaďte vašim kontaktům body za jejich aktivity na webu, mailu i jiných kanálech a předávejte obchodnímu oddělení jen ty kontakty, které jsou na to připravené.

Propojení s informačními systémy

Celý řešení propojíme s vašim CRM systémem či jinými internetovými aplikacemi, které v rámci marketingu a obchodu používáte.

 

Případové studie

Všechny projekty

Povězte nám o vašem projektu

Rádi vám pomůžeme s vaši online marketingovou strategií

Vytvoříme pro vás automatický nástroj, který přetvoří potenciální kontakty v nové zákazníky.

Doporučení

Všechna doporučení
Fields marked with an * are required

Povězte nám prosím o bližším detailech vašeho projektu, abychom vám mohli co nejdříve pomoct.