Domů / Aktuality / Webinář: Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů

Webinář: Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů

Kategorie článku

E-mail marketing, Webinář

Autor

Publikováno

24.01.2020

Zveme vás na náš další webinář o B2B marketingu. Předmětem dnešního povídání bude Získávání nových zákazníků pomocí digitálních nástrojů. Tématem Vás provede zkušený markeťák v oblasti digitální a marketingové strategie firem Filip Štroch.

webinar fistro

Seznámíte se s často používaných schématem Inbound Marketingu. 

Náplň webináře:

Celým webinářem nás bude provázet schéma Inbound Marketingu, které reprezentuje fáze obchodního cyklu. Povíme si o zařazení digitálních nástrojů do obchodní strategie firmy. Následně vám ukážeme jak zaujmout potenciální zákazníky, jak identifikovat tyto zákazníky a také jak přeměnit tyto horké kontakty ve věrné zákazníky.

  • Termín: každé úterý od 15:00
  • Délka: 56 min + dotazy
  • Cena: Zdarma

>> Na webinář se můžete přihlásit zde <<

Přetvářejte neznámé lidi a návštěvníky webu na své zákazníky a fanoušky.

Webinářem Vás provede:

Ing. Filip Štroch

Filip má silné průmyslové zázemí a více než 8 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. V posledních letech pracoval na 30 digitálních projektech firem z oblasti B2B i B2C, také vyučoval na Slezské Univerzitě v Opavě. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací