Domů / Aktuality / Webinář: Chatboti & Messenger marketing

Webinář: Chatboti & Messenger marketing

Kategorie článku

Chatboti, Webinář

Autor

Fištrón

Publikováno

3.05.2019

Zveme vás na další webinář, tentokrát na téma Chatboti a messenger marketing. Tématem Vás provede zkušený markeťák v oblasti digitální a marketingové strategie firem Filip Štroch.

                     

Seznamte se s prostředím nástrojů pro Messenger Marketing.

Náplň webináře

Na praktických příkladech si ukážeme, jak pomocí chatbotů “rozpovídat” své stávající klienty. Jak oslovit a získat klienty nové – automatizovaně! Jak messenger marketing pomáhá zvyšovat konverze v e-commerce. Jak získávat kontakty v offline prostředí B2B. Jak připravit virální soutěž, nebo HR kampaň a tipy, jakým nejčastějším chybám se vyvarovat.

  • Termín: každé úterý od 15:00
  • Délka: 45 min + dotazy
  • Cena: Zdarma

>> Na webinář se můžete přihlásit zde <<

Naučte se tvořit kreativní kamapně, díky kterým budete získávat nové kontakty.

Webinářem Vás provede:

Ing. Filip Štroch

Filip má silné průmyslové zázemí a více než 8 let zkušeností v mezinárodním marketingu. Pracoval na digitální strategii firem jako je Atlas Copco, Rocketbook nebo TonerPartner. V posledních letech pracoval na 30ce digitálních projektů firem z oblasti B2B i B2C, také vyučoval na Slezské Univerzitě v Opavě. Jeho specializací je marketingová automatizace, e-mail a messenger marketing.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací